İL MÜDÜRÜ ESKİCİ’DEN MORAL ZİYARETİ

İL MÜDÜRÜ ESKİCİ’DEN MORAL ZİYARETİ

5 EKİM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Taekwondo Gençler Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek TOHM sporcusu Beyza Basma’nın antrenman çalışmalarını izledi.

01 – 05 Kasım 2017 tarihleri arasında Ülkemizi Kıbrıs Rum Kesiminde temsil edecek TOHM sporcusu Beyza Basma, Ferdi Sporlar Merkezinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Beyza Basma ve Antrenörü Yavuz Sayan, 07 Ekimde Konya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Kampına katılacaklar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ferdi Sporlar Merkezi Taekwondo Salonunda gerçekleştirilen antrenmanı İl Müdürü Eskici izledi.

Antrenman sonrasında Beyza Basma ve Antrenörü Yavuz Sayan ile bir süre sohbet eden Eskici, yaptığı açıklamada “Beyza, hem Kayseri hem de ülkemiz için önemli başarılara imza attı, bundan sonrasında da yeni başarılar kazanacağına, şanlı Türk Bayrağımızı göndere çektirip İstiklal Marşımızı okutacağına inanıyorum. TOHM sporcumuz Beyza Basma ve Milli Takım Antrenörü Yavuz Sayan’a başarılar dilerim.” Dedi.