İL MÜDÜRÜ ESKİCİ TENİSÇİLERİ AĞIRLADI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Uluslararası Junior Koza Wos Tenis Kupasında mücadele edecek olan Kayserili Tenisçi Berkan Demir’i makamında ağırladı

8 EKİM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Uluslararası Junior Koza Wos Tenis Kupasında mücadele edecek olan Kayserili Tenisçi Berkan Demir’i makamında ağırladı.

Kayserili tenisçi Berkan Demir 9–15 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Junior Koza Wos Tenis Kupasında mücadele edecek.

Katıldığı turnuvalarda sergilediği performans ile göz dolduran Kayserili Tenisçi Berkan Demir turnuva öncesi Beden Eğitim Öğretmeni Serkan Öztürk, Okul Müdürü Adem Şen, İl Müdürlüğü Tenis Antrenörleri Halil İbrahim Kat ve İsa Taştan ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskiciyi makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Eskici; Uluslararası Junior Koza Wos Tenis Kupasında ülkemizi ve ilimizi temsil edecek genç rakete başarılar dileyerek kendisine çeşitli hediyeler takdim etti.