AFRİN YOLUNDA BİR BAYRAK

Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev alan kahraman Mehmetçiklerimizi desteklemek ve tebessüm ettirmek amacıyla hediye edilecek 2018 adet Türk Bayrağını hazırlamak için Gençlik Merkezi Gönüllüleri bir araya geldi.

9 ŞUBAT 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

İskenderun Gençlik Merkezinin hayata geçirdiği “Afrin Yolunda Bir Bayrak” Projesine, Kayseri Gençlik Merkezi destek veriyor. Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev alan kahraman Mehmetçiklerimizi desteklemek ve tebessüm ettirmek amacıyla hediye edilecek 2018 adet Türk Bayrağını hazırlamak için Gençlik Merkezi Gönüllüleri bir araya geldi.

Proje kapsamında şanlı Türk Bayrağımıza ek olarak Mehmetçiklerimize bir resim yaparak veya mektup yazarak, Afrin’e ulaşması sağlanacak. Afrin'de kahraman Mehmetçiklerimizin verdiği mücadeleye manevi bir destek vermenin amaçlandığı bu proje 2018 adet bayrağa ulaşana kadar devam edecek.

İlerleyen aşamada çizilen en iyi resim ile yazılan en iyi mektup seçilecek ve ulaştırılan Mehmetçiğimiz belirlenerek bir buluşma programı yapılacak.

Kahraman Mehmetçik'in yüce Allah'ın muhafazası ve yardımı, aziz milletin duası, desteği, devletin gücü ile sahip oldukları iman, vatan, bayrak, millet ve devlet sevgisi ve cesaretiyle zafere ulaşacakları duasıyla.