KARATE İL BİRİNCİLİĞİNDE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  KARATE İL BİRİNCİLİĞİNDE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Haberi Oku

  GÖZBAŞI’DAN ESKİCİ’YE ZİYARET

  Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı, Altyapı Sportif Koordinatörü Uğur Kulaksız ve Altyapı İdari Koordinatörü Abdullah Büber İl Müdürümüz Murat Eskici’yi ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BERBERLER VE KUAFÖRLER’E SİPERLİK MASKE

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Covid-19’la mücadele kapsamında Gençlik Merkezimiz tarafından üretilen Siperlik Maskelerden 600 adetini Kayseri’deki Berberler ve Kuaförlere dağıtılmak üzere Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alparslan’a takdim etti.

  Haberi Oku

  ESKİCİ’DEN PANDEMİ SÜRECİNDE GÖREV YAPAN PERSONELE TEŞEKKÜR

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Covid-19’la mücadele kapsamında Yurtlarda, Siperlik Maske Üretimi için Gençlik Merkezinde ve Sosyal Vefa Grubunda görev yapan personellere bu süreçte fedakarca çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi takdim etti.

  Haberi Oku

  HATİCE KÜBRA UZUN GAZİANTEP’TE DÜZENLENEN İLLER ARASI ONLİNE KATA ŞAMPİYONASINDA BİRİNCİ OLDU

  Gaziantep’te düzenlenen İller Arası Online Karate Kata Şampiyonasına İlimizi temsilen katılan sporcumuz Hatice Kübra Uzun büyük bir başarıya imza atarak birinci oldu.

  Haberi Oku

  ESKİCİ KARANTİNA SÜRECİ BİTEN MİSAFİRLERİ MEMLEKETLERİNE UĞURLADI

  Almanya’nın Frankfurt kentinden gelerek Covid-19 salgını kapsamında Yurtlarımızda karantina sürecini tamamlayan 157 misafirimiz Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici tarafından memleketlerine uğurlandı.

  Haberi Oku

  BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN GÖNDERİLEN MİDİ MASA TENİSİ MASALARI VE KİTAPLAR SPORCULARA DAĞITILDI

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından sporcuların pandemi sürecinde evlerinde daha iyi çalışabilmeleri için gönderilen Midi Masa Tenisi Masaları ve Kitaplar İl Müdürlüğümüz tarafından sporculara dağıtıldı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLİNE DART TURNUVASI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dart İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Dart Turnuvası tamamlandı.

  Haberi Oku

  ESKİCİ’DEN KAN BAĞIŞINA DESTEK VEREN PERSONELE TEŞEKKÜR

  İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Kan Bağışı Kampanyasına destek vererek kan bağışında bulunan ve İl Müdürlüğü Personelimizi de Kampanyaya davet eden İl Müdürü Murat Eskici’nin çağrısına Personelimizden cevap gecikmedi.

  Haberi Oku

  MİSAFİRLERİMİZLE SPOR ETKİNLİĞİ

  Yurt dışından getirilerek İl Müdürlüğümüz yurtlarında misafir ettiğimiz vatandaşlarımız iftar sonrasında antrenörlerimiz eşliğinde spor yaptılar.

  Haberi Oku

  ONLİNE TAEKWONDO İL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Online Taekwondo Poomse İl Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İl Müdürümüz Murat Eskici tarafından Karantina Yurdumuza Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu adına fidan dikildi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS KUTLAMALARI ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNUMU İLE BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’nin Atatürk Anıtına Çelenk sunumu ile başladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS 1919 KOŞUSU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Atletizm Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği 19 Mayıs Bayrak Koşusuna Kayseri’deki milli atletlerde destek verdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU EVLERDE DEVAM EDİYOR

  Gençlik Haftası programlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl Covid-19 salgını sebebiyle sahalarda yapılamayan sportif faaliyetler ve etkinlikler dijital ortamda yapılıyor.

  Haberi Oku

  ESKİCİ ONLİNE KATA MÜSABAKALARINDA DERECEYE GİREN SPORCULARI EVLERİNDE ÖDÜLLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciliği tarafından 15 – 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen Online Kata İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER