BAKAN YARDIMCISI ERSÖZ KAYSERİ’DE

  27. Cumhurbaşkanlığı Kupası Bayan Basketbol Final maçı Fenerbahçe- Çukurova müsabakası Kadir Has Kongre ve Spor Merkezinde dün oynandı.

  Haberi Oku

  EVİNİN SULTANLARI VOLEYBOL TURNUVASI BÜNYAN'DA START ALDI

  Amatör Spor haftası, Evinin Sultanları projesi kapsamında Bünyan İlçemizde düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası start aldı.

  Haberi Oku

  KAYSERİLİ PEHLİVANLARDAN BALKANLARDA 1 ALTIN 1 GÜMÜŞ MADALYA

  Bulgaristan’da düzenlenen Güreş Balkan Şampiyonasında Ülkemizi temsil eden Kayseri Güreş Eğitim Merkezi Sporcularımızdan Toygun Aktop Balkan Şampiyonu, Mulla Kaan Taşçı ise Balkan ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attılar.

  Haberi Oku

  KAYSERİLİ MUAYTHAİ’CİLERDEN DÜNYA ŞAMPİYONASINDA MADALYALARA AMBARGO

  Antalya’da yapılan Çocuklar ve Gençler Muaythai Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil eden Kayserili sporcularımız Şampiyonadan 1 Altın, 4 Gümüş ve 2 Bronz Madalya ile döndüler.

  Haberi Oku

  KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI TEKNİK TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği tarafından 07 – 28 Ekim 2019 tarihleri arasında Talas Spor Salonunda yapılacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasının Teknik Toplantısı İl Müdürlüğü Ferdi Sporlar Merkezinde yapıldı

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI DART İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dart İl Temsilciliği tarafından Amatör Spor Haftası Kapsamında düzenlenen Dart İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  BÜŞRA PİŞGİNEL PARA TAEKWONDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İKİNCİ OLDU

  Ankara’da düzenlenen Para Taekwondo Milli Takım Seçme Türkiye Şampiyonasında Kayserili sporcumuz Büşra Pişginel Türkiye ikincisi oldu.

  Haberi Oku

  GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ 2019 – 2020 SEZONU AÇILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Güreş Eğitim ve Kamp Merkezi’nin 2019 – 2020 sezonu açıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’nin katıldığı açılışta iyi bir sezon geçmesi dileğiyle dualar edildi ve kurban kesildi.

  Haberi Oku

  TEŞEKKÜRLER GÜLBAHAR

  27-29 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Internatıonal Turkısh Open Grand Prıx Karate Tournament müsabakalarında Gülbahar Gözütok’tan bir büyük başarı daha geldi.

  Haberi Oku

  HASAN BULUT’TAN GÜMÜŞ MADALYA

  İtalya’da yapılan Artistik Jimnastik Gençler Akdeniz Oyunları hafta sonu yapılan müsabakalarla sona erdi.

  Haberi Oku

  YALOVA MTB CUP DAĞ BİSİKLETİ YARIŞLARINDAN 4 ALTIN,1 GÜMÜŞ, 1 BRONZ MADALYA

  Kayserili Bisikletçiler UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Faaliyet Programında yer alan 5. Uluslararası Yalova MYB Cup yarışlarından 4 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz Madalya ile döndüler.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ YEREL LİG 1. ETAP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Masa Tenisi Yerel Lig 1. Etap Müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  ATLI OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Geleneksel Spor Dalları İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Atlı Okçuluk İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  ATLI OKÇULUK TÜRKİYE ŞAMPİYONUNDAN ESKİCİ’YE ZİYARET

  Balıkesir’de düzenlenen Atlı Okçuluk Gençler Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Taha Eren Tüfekçi Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’yi makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  PARA TAEKWONDO MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKALARINDAN 1 ALTIN 1 BRONZ MADALYA

  Ankara’da düzenlenen Para Taekwondo Milli Takım Seçme müsabakalarında Kayserili sporcularımızdan +76kg ‘da Osman Yalt Türkiye Şampiyonu olurken 61kg ‘da Enes Öztürk Türkiye üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  TOYGUN AKTOP VE MULLA KAĞAN TAŞÇI GÜREŞ BALKAN ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

  Kayseri Güreş Eğitim Merkezi sporcularımızdan Toygun Aktop ve Mulla Kağan Taşçı Sakarya’da düzenlenmekte olan Milli Takım Seçme Müsabakalarını başarıyla tamamlayarak Balkan Şampiyonasında Ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER