GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ARASINDA “İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Erciyes Üniversitesi arasında “İşbirliği Protokolü” imzalandı. Protokol çerçevesinde ERÜ Kampüsü içerisine gençlik ofisi açılması ve kültür, sanat, spor ile eğitim konusunda ortak proje çalışmaları yürütülecek.

  Haberi Oku

  KOCASİNAN BELEDİYESPOR AVRUPA KUPALARINA KATILACAK

  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2019 - 2020 Danyal Çiper sezonununda Covid - 19 salgını sebebiyle liglerin tescil edilmesi kararını almış olup, Kayseri’yi süper ligde temsil eden takımımız Kocasinan Belediyespor bu kararla Avrupa Kupalarına katılmaya hak kazandı.

  Haberi Oku

  KOCASİNAN BELEDİYE SPOR KÜLÜBÜ MASA TENİSİ TAKIMI LİGİ LİDER TAMAMLADI

  Kocasinan Belediye Spor Kulübü Büyük Bayanlar B Masa Tenisi takımımız Covid-19 salgını sebebinden dolayı liglerin mevcut haliyle tescil edilmesiyle Masa Tenisi 1. Lig 2019 – 2020 sezonunu Lider olarak tamamladı.

  Haberi Oku

  KAYSERİ’YE YURT MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Erciyes Üniversitesi Kampüsü içerisine yapılması planlanan yeni Yurt Binaları için incelemelerde bulunuldu.

  Haberi Oku

  8. ERCİYES BUZUL TIRMANIŞI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dağcılık İl Temsilciliği’nin 2020 faaliyet programında yer alan 8. Erciyes Buzul Tırmanışı tamamlandı.

  Haberi Oku

  TOHM ATLETİZM SPORCULARINA MALZEME DOPİNGİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın büyük önem verdiği ve geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi Atletizm sporcularına spor malzemesi dağıtıldı.

  Haberi Oku

  İNCESU’DA GÖREV YAPAN PERSONELLERDEN ESKİCİ’YE ZİYARET

  İncesu Spor Salonunda görev yapan personeller Normalleşme sürecinde tesislerimizin açılması ile birlikte, İl Müdürü Murat Eskici’yi ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

  Haberi Oku

  ESKİCİ YURT MÜDÜRLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

  İl Müdürü Murat Eskici Yurt Müdürleri ile Telekonferans sistemi üzerinden görüşerek Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen COVİD-19 Genelgesi ve yapılan çalışmaları değerlendirdi.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRLERLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Normalleşme süreci kapsamında başlayacak olan antrenmanlarımızda uyulması gereken kurallar ve sportif yetenek taraması süreci hakkında İl Müdürlüğü antrenörlerimizle sosyal mesafe kuralına uyularak gruplar halinde bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖZEL SPOR SALONLARINA SİPERLİK MASKE

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Covid-19’la mücadele kapsamında Gençlik Merkezimiz tarafından üretilen Siperlik Maskelerden 250 adetini Kayseri’deki Özel Spor Salonlarına takdim etti.

  Haberi Oku

  KARATE İL BİRİNCİLİĞİNDE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  KARATE İL BİRİNCİLİĞİNDE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Haberi Oku

  GÖZBAŞI’DAN ESKİCİ’YE ZİYARET

  Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı, Altyapı Sportif Koordinatörü Uğur Kulaksız ve Altyapı İdari Koordinatörü Abdullah Büber İl Müdürümüz Murat Eskici’yi ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BERBERLER VE KUAFÖRLER’E SİPERLİK MASKE

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Covid-19’la mücadele kapsamında Gençlik Merkezimiz tarafından üretilen Siperlik Maskelerden 600 adetini Kayseri’deki Berberler ve Kuaförlere dağıtılmak üzere Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alparslan’a takdim etti.

  Haberi Oku

  ESKİCİ’DEN PANDEMİ SÜRECİNDE GÖREV YAPAN PERSONELE TEŞEKKÜR

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Covid-19’la mücadele kapsamında Yurtlarda, Siperlik Maske Üretimi için Gençlik Merkezinde ve Sosyal Vefa Grubunda görev yapan personellere bu süreçte fedakarca çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi takdim etti.

  Haberi Oku

  HATİCE KÜBRA UZUN GAZİANTEP’TE DÜZENLENEN İLLER ARASI ONLİNE KATA ŞAMPİYONASINDA BİRİNCİ OLDU

  Gaziantep’te düzenlenen İller Arası Online Karate Kata Şampiyonasına İlimizi temsilen katılan sporcumuz Hatice Kübra Uzun büyük bir başarıya imza atarak birinci oldu.

  Haberi Oku

  ESKİCİ KARANTİNA SÜRECİ BİTEN MİSAFİRLERİ MEMLEKETLERİNE UĞURLADI

  Almanya’nın Frankfurt kentinden gelerek Covid-19 salgını kapsamında Yurtlarımızda karantina sürecini tamamlayan 157 misafirimiz Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici tarafından memleketlerine uğurlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER