YÜZME YARIŞLARI BAŞLADI

  Milli Takım Yıldız Genç Açık Yaş Ve Tohm Baraj Geçme Yarışları İl Müdürlüğü Olimpik Yüzme Havuzunda birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne oluyor.

  Haberi Oku

  AMPUTE FUTBOL KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

  Ampute Futbol Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı Melikgazi Belediyesi ev sahipliğinde İlimizde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Personel Planlama Dairesi Başkanı Ahmet Serdar Çoban ve Kredi Daire Başkanı İlkay Atlı, İl Müdürlüğümüzde görev yapan Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri ve İlçe Müdürleri ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  ADANA TOHM YÜZME SPORCULARINDAN KABAKCI’YA ZİYARET

  Hafta sonu Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecek olan Milli Takım Seçmeleri ve TOHM Baraj Yarışlarına katılacak olan Adana TOHM Yüzme sporcuları İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ KABAKCI HACI SÖYLER’İ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Portal Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Söyler’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  YÜZME’DE REKORUN ADI YİĞİT ASLAN

  Uluslararası 2. Turkcell Edirne Kupası Yüzme Müsabakalarında Kayseri TOHM Yüzme Sporcumuz Yiğit Aslan 400m Serbest 17-18 Yaş kategorisinde 3:51.08’lik derecesi ile Türkiye rekoru kırdı.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLİ OP. DR. İSMAİL TAMER İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Kayseri Milletvekili Sayın Op. Dr. İsmail Tamer, İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

  Haberi Oku

  MELİKGAZİ BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMINDAN GALİBİYET

  Voleybol 1.ligde mücadele eden temsilcimiz Kayseri Melikgazi Belediyespor Kulubü Atatürk Spor Salonunda Ankara Ziraat Bankkart Spor Kulübünü ağırladı.

  Haberi Oku

  SNOWBOARD MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Erciyes'te düzenlenen Fis Snowboard 2.Etap Kayak Müsabakaları bugün yapılan final müsabakaları ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  ERSİN TEKAL’DAN ALTIN MADALYA

  Tokyo Olimpiyatları için kota yarışması olan Trabzon’daki 41. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonunda yarışan Ersin Tekal altın madalya kazandı.

  Haberi Oku

  2021 YILI ATICILIK LİGİ 1. ETAP MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atış Poligonunda düzenlenen 2021 Yılı Atıcılık Ligi 1. Etap müsabakaları büyük heyecana sahne oluyor.

  Haberi Oku

  BÜNYAN’LI VOLEYBOLCULARDAN KABAKCI’YA ZİYARET

  Talas Gençlik ve Spor Kulübü’nün Bünyan’da faaliyet gösterdiği Voleybol takımı ile Bünyan’da yeni kurulan Bölgesel Voleybol Takımı aileleriyle birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER