Yönetim

                           

 
 

 GÖKMEN ÇİÇEK

 KAYSERİ VALİSİ
 
     

1978 Yılında Gebze’de doğan Gökmen ÇİÇEK, ilk, orta ve lise eğitimini Gebze’de tamamladı. 1997 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamladı. 2004 Yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Kaymakamlık mesleğine başlayan ÇİÇEK; Trabzon-Düzköy, İzmir-Beydağ Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 


2005 – 2006 yılları arasında İçişleri Bakanlığı tarafından eğitim amaçlı gönderildiği, İngiltere Sheffield Üniversitesinde dil eğitimi ve İngiltere idari sistemi üzerine çalışmalarda bulunan ÇİÇEK, yüksek lisans eğitimini ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalında tamamladı. 2007 yılında Sivas-Akıncılar Kaymakamlığına atanmasını müteakiben; Erzincan-Kemah ve Rize-Güneysu’da Kaymakam olarak görev yaptı.


2014 yılında Türk İdareciler Derneği tarafından, Yılın İdarecisi seçilen ÇİÇEK; sırasıyla İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünde, Şube Müdürü, Personel Genel Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde Şube Müdürü, Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.


26 Aralık 2018 Tarih ve 2018/260 Karar Sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Personel Genel Müdürlüğü,10 Haziran 2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Afyonkarahisar Valiliği görevine atandı.

12.05.2022 Tarih ve 2022/209 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kayseri Valisi olarak atanmış olup 18.05.2022 tarihinde görevine başlamıştır.


Evli ve 2 Çocuk babası olan ÇİÇEK, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

                                  

              ALİ İHSAN KABAKCI   
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ

 

1967 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamladı.

1978 yılında spora Judo ile başladı ve Güreş ile devam etti. Judo ve Güreş branşında Yıldız, Genç ve Büyükler kategorisinde birçok Türkiye derecesi bulunan Ali İhsan Kabakcı, Güreş branşında milli sporcu olarak ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil etti.

1986 yılında İstanbul Güreş İhtisas Kulübünde Güreş’e devam ederken Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümüne başladı ve 1990 yılında mezun oldu.

1991 yılında Askerliğini Komando Asteğmen olarak yapan Kabakcı, 1992 yılında memuriyet hayatına başladı.

Birçok spor kulübünde aktif olarak sporcu ve yönetici olarak görev aldı. Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda yönetici olarak görev yaptı.

Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, aynı zamanda Güreş Federasyonu As Başkanı olarak görev yaptı.

2008 – 2020 yılları arasında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Ali İhsan Kabakcı çeşitli sportif branşlarda ve tesisleşmede önemli adımlar attı.

2017 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Aynı yıl Türk Güreşine büyük hizmetleri olan Avni Tarhan adına “Güreşe Adanmış Bir Ömür Avni Tarhan” kitabını kaleme aldı.

2020 yılı Eylül itibariyle Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Kabakcı, Evli ve 4 çocuk babasıdır.