Yönetim

 

ŞEHMUS GÜNAYDIN
 
KAYSERİ VALİSİ
 
 
        Kayseri Valisi Şehmus Günaydın 1966 yılında Batman’da doğdu. İlköğretim ve lise tahsilini Batman’da yapmıştır. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır.
 
        Hatay Kaymakam adaylığı, Yeşilova, Ulukışla Kaymakam Vekillikleri, Sulakyurt, Gürgentepe Kaymakamlıkları, Bitlis ve Şanlıurfa Vali Yardımcılıkları, Alaçam, Yatağan Kaymakamlıkları, Aydın Vali Yardımcılığı ve Urla Kaymakamlığı yapmıştır. 23 Mayıs 2014 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan valiler kararnamesi ile Kastamonu Valisi, 30 Mayıs 2016 tarihli kararname ile Isparta Valisi, 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Kayseri Valisi olarak atanmış olup, bu görevine 16.11.2018 tarihinde başlamıştır.


Gençlik  ve Spor İl Müdürü

 Murat ESKİCİ

Murat ESKİCİ

25 Ekim 1972 tarihinde Kayseri İncesu İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İncesu, Lise öğrenimini İncesu İmam Hatip Lisesi‘nde, yükseköğrenimini ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yönetimi bölümünde  “Spor Tesislerinin Pazarlaması” alanında Yüksek Lisans yaptı.

Avrupa Birliği Projeleri alanında çalışmaları bulunan Eskici “Dance From the Heart – Yürekten Dans Et” Görme Engelliler projesi, “Avrupalı Oyuncak”  ve “Kırsalda Gençlik Çalışmaları”(Youth Work in Rulal Areas) AB Gençlik Değişimleri projeleri koordinatörlüğü, “Huzura Ses Ver” işitme engelli, “Engelleri Sporla Aşıyoruz” Zihinsel Engelli, “Gözümüz Zirvede” görme engelli ve Kayseri ili ve tüm ilçelerinde gerçekleştirilen “Doğru Hamlelerle Güçlü Yarınlara” satranç projelerinde koordinatörlük görevlerini yürütmüştür. İmam Hatip Lisesi öğrenimi yıllarında İncesu Milli Gençlik Vakfı yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı yapan Eskici,  Büro Memursen Kayseri Şube Yönetim Kurulu, İncesu Muhtaç Öğrencilere Yardım Derneği, İncesu İmamhatipliler Derneği ve Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşuna üyelikleri bulunmaktadır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı “2011 Gençlik Çalıştayı” Koordinatörlüğü, 2014 Türkiye Kayak Federasyonu “1. Kayak Çalıştayı,” 2015 “Spor ve Medya Sempozyumu” ile “Kamuda Yönetici Yetkinliklerinin Arttırılması Bölgesel Eğitim Programı” ve 2016 yılında “Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı” gibi çeşitli Spor ve Gençlik Çalıştaylarında katılımcı veya Koordinatörlük görevlerini almıştır. Aynı zamanda “Toplantı Yönetimi, Liderlik ve Etkin Yöneticilik Eğitimi” ve  “Protokol ve Nezaket Eğitimi” hizmet içi seminerlerine katılarak sertifikalar almıştır.

İlk spor yöneticiliğine Kayseri Gençlik Spor Kulübünde başlayan Eskici, Gençlik Hizmetleri ve Spor Etkinlikleri Kulübünü kurarak ve Kulüp Başkanı olarak görev yapmıştır. Atletizm, Kayak, Dağcılık, Okçuluk, Masa Tenisi ve Yüzme branşlarında lisansı, bulunan Eskici’nin, aynı zamanda Kayak branşında Uluslararası, Bilardo ve Yüzme branşlarında ise Ulusal Hakemlikleri bulunmaktadır.

Ülkemizde yapılan birçok Uluslararası müsabakalarda yönetici olarak görev alan Eskici, Universiade 2011 Kış Oyunları Kayaklı Koşu Sekreteryası, 2013 Mersin XVII. Akdeniz Oyunlarında ise Koordinatör Yardımcısı Danışmanlığı ve Tesisler Bölge Sorumlusu , 2017 Erzurum  13. Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivalinde görev aldı.

Ülkemizde yapılan Ulusal ve Uluslararası organizasyonlarda göstermiş olduğu başarılarından dolayı “Universiade 2011 Kış Oyunları ve 2013 Mersin XVII. Akdeniz Oyunlarında” teşekkür belgesi alan Eskici, İlimizde göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı; üç kez “Başarı Belgesi”, bir kez “Üstün Başarı Belgesi” ve bir kez de “Maaşla Ödüllendirme“ almıştır.

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde değişik birimlerde; Memur, Şef, Şube Müdür Vekilliği, İl Müdür Vekilliği ve Araştırmacı kadrolarında görev alan Eskici, Kasım 2013 tarihinden itibaren Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Eskici evli ve 2 çocuk babasıdır.


ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ

Mehmet GÜLYUVA Şube Müdürü
Cemil KAYHAN Şube Müdürü
Mehmet USLU Şube Müdürü
Mehmet HANİLÇİ Şube Müdürü
Ahmet METİN Şube Müdürü
Yakup DELİKTAŞ Şube Müdürü
Fatih YILMAZ Şube Müdürü
İbrahim ŞAHİN Şube Müdürü Mahmut BİLGİLİ Şube Müdürü
Münür ÜNAL Şube Müdürü
Necati HATO Şube Müdürü