Yönetim

                           

ŞEHMUS GÜNAYDIN
 
KAYSERİ VALİSİ
 
 
        Kayseri Valisi Şehmus Günaydın 1966 yılında Batman’da doğdu. İlköğretim ve lise tahsilini Batman’da yapmıştır. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır.
 
        Hatay Kaymakam adaylığı, Yeşilova, Ulukışla Kaymakam Vekillikleri, Sulakyurt, Gürgentepe Kaymakamlıkları, Bitlis ve Şanlıurfa Vali Yardımcılıkları, Alaçam, Yatağan Kaymakamlıkları, Aydın Vali Yardımcılığı ve Urla Kaymakamlığı yapmıştır. 23 Mayıs 2014 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan valiler kararnamesi ile Kastamonu Valisi, 30 Mayıs 2016 tarihli kararname ile Isparta Valisi, 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Kayseri Valisi olarak atanmış olup, bu görevine 16.11.2018 tarihinde başlamıştır.

                                 

              ALİ İHSAN KABAKCI   
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ

 

1967 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamladı.

1978 yılında spora Judo ile başladı ve Güreş ile devam etti. Judo ve Güreş branşında Yıldız, Genç ve Büyükler kategorisinde birçok Türkiye derecesi bulunan Ali İhsan Kabakcı, Güreş branşında milli sporcu olarak ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil etti.

1986 yılında İstanbul Güreş İhtisas Kulübünde Güreş’e devam ederken Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümüne başladı ve 1990 yılında mezun oldu.

1991 yılında Askerliğini Komando Asteğmen olarak yapan Kabakcı, 1992 yılında memuriyet hayatına başladı.

Birçok spor kulübünde aktif olarak sporcu ve yönetici olarak görev aldı. Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda yönetici olarak görev yaptı.

Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, aynı zamanda Güreş Federasyonu As Başkanı olarak görev yaptı.

2008 – 2020 yılları arasında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Ali İhsan Kabakcı çeşitli sportif branşlarda ve tesisleşmede önemli adımlar attı.

2017 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Aynı yıl Türk Güreşine büyük hizmetleri olan Avni Tarhan adına “Güreşe Adanmış Bir Ömür Avni Tarhan” kitabını kaleme aldı.

2020 yılı Eylül itibariyle Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Kabakcı, Evli ve 4 çocuk babasıdır.